
Fudbaler Partizana Miroslav Vulićević ocenio je da su crno-beli u "večitom" derbiju protiv Crvene zvezde bili bliži pobedi i dodao da žali što njegova ekipa nije osvojila tri boda.
from Kurir http://bit.ly/2mv4VMG
http://bit.ly/2mamkaY
Vesti online, najnovije vesti,top news,vesti iz Srbije,vesti,Najnovije vesti, sportski dogadaji, ekonomija, kulturna dešavanja, lifestyle,

Posted in: (VIDEO) VULIĆEVIĆ SUMIRAO VEČITI DERBI: Bili smo bliži pobedi,Kurir,žalim za tri boda
Пошаљи ово имејлом
BlogThis!
Дели на X-у
Дели на Facebook-у


0 comments:
Постави коментар