Приказивање постова са ознаком žalim za tri boda. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком žalim za tri boda. Прикажи све постове

понедељак, 6. март 2017.

(VIDEO) VULIĆEVIĆ SUMIRAO VEČITI DERBI: Bili smo bliži pobedi, žalim za tri boda


Fudbaler Partizana Miroslav Vulićević ocenio je da su crno-beli u "večitom" derbiju protiv Crvene zvezde bili bliži pobedi i dodao da žali što njegova ekipa nije osvojila tri boda.

from Kurir http://bit.ly/2mv4VMG
http://bit.ly/2mamkaY

adf 300x250

facebook like

Socijalni STANOVI U NISU NIJE CENA OD 350 EURA POGLEDAJTE

Postovani mozda je za vas like stranice mala stvar, ali nama puno znaci HVALA!!!!

facbook like

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes |