среда, 8. март 2017.

Skot: Za SAD EU najvažniji partner

Ambasador SAD Kajl Skot istakao je da SAD smatraju EU najvažnijim partnerom i zato podržavaju proces evropske integracije, s tim u vezi put Srbije u EU.

On je, na ambasadorskom panelu Kopaonik biznis forumu, ukazao da se spoljna politika ne pravi preko tvitova, već da se radi o usmerenom procesu.



izvor B92 Vesti http://bit.ly/2mgDC6c

0 comments:

Постави коментар

adf 300x250

Архива чланака

facebook like

Socijalni STANOVI U NISU NIJE CENA OD 350 EURA POGLEDAJTE

Postovani mozda je za vas like stranice mala stvar, ali nama puno znaci HVALA!!!!

facbook like

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes |