Ambasador SAD Kajl Skot istakao je da SAD smatraju EU najvažnijim partnerom i zato podržavaju proces evropske integracije, s tim u vezi put Srbije u EU.
On je, na ambasadorskom panelu Kopaonik biznis forumu, ukazao da se spoljna politika ne pravi preko tvitova, već da se radi o usmerenom procesu.
izvor B92 Vesti http://bit.ly/2mgDC6c


00:38
Dejan
