понедељак, 6. март 2017.

Novo suđenje za paljenje ambasade SAD odloženo za 8. maj

Početak ponovljenog suđenja optuženima za paljenje ambasade SAD 2008. godine u Beogradu posle mitinga "Kosovo je Srbija" odloženo je za 8. maj.

Suđenje im se ponavlja po nalogu Apelacionog suda u Beogradu koji je prošle jeseni ukinuo prvostepenu presudu zbog nerazumljivosti i protivurečnosti.



izvor B92 Vesti http://bit.ly/2lRP3jP

0 comments:

Постави коментар

adf 300x250

Архива чланака

facebook like

Socijalni STANOVI U NISU NIJE CENA OD 350 EURA POGLEDAJTE

Postovani mozda je za vas like stranice mala stvar, ali nama puno znaci HVALA!!!!

facbook like

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes |