Početak ponovljenog suđenja optuženima za paljenje ambasade SAD 2008. godine u Beogradu posle mitinga "Kosovo je Srbija" odloženo je za 8. maj.
Suđenje im se ponavlja po nalogu Apelacionog suda u Beogradu koji je prošle jeseni ukinuo prvostepenu presudu zbog nerazumljivosti i protivurečnosti.
izvor B92 Vesti http://bit.ly/2lRP3jP


10:23
Dejan
