
KOPAONIK - I dalje je naš najveći problem što ljudi generalno misle da je za sve kriva država, zbog čega moramo pre svega sebe da menjamo, poručio je danas premijer Aleksandar Vučić sa Biznis forumu na Kopaoniku.
from Kurir http://bit.ly/2m1T5pX
http://bit.ly/2mFeBo5


13:31
Dejan
Posted in: 
0 comments:
Постави коментар