
Deset pacijenata Odeljenja za patologiju Kantonalne bolnice "Dr Irfan Ljubjankić" ostalo je bez organa pošto su im postavljene pogrešne dijagnoze - a sve odreda ih je potpisala doktorka Nikolina Balaban, koja je sad pod istragom policije.
from Kurir http://bit.ly/2lSGWnj
http://bit.ly/2msUAk8


15:01
Dejan
Posted in: 
0 comments:
Постави коментар