
Lider radikala Vojislav Šešelj osuo je paljbu po šefu SDS da je „kriminalac i reketaš“, na šta mu je nekadašnji predsednik Srbije poručio da je okoreli šovinista i da njime treba da se bavi tužilaštvo...
from Kurir http://bit.ly/2mup2ui
http://bit.ly/2lN1PPS


07:46
Dejan
Posted in: 
0 comments:
Постави коментар