Predstavnici Inicijative "Ne da(vi)mo Beograd" na ulazu Skupštine grada Beograda napravili su "živi lanac" želeći da dočekaju gradonačelnika Sinišu Malog.
Oko 30 aktivista Inicijative "Ne da(vi)mo Beograd" seli su na stepenište ispred glavnog ulaza Skupštine grada u 7.00 i čekali gradonačelnika do 8.15, a skup koji je protekao mirno i bez incidenata obezbeđivala je policija.
izvor B92 Vesti http://bit.ly/2lNihPZ


09:23
Dejan
Posted in: 
0 comments:
Постави коментар