понедељак, 6. март 2017.

Pripadnici "Ne da(vi)mo BG" čekali Malog, nije se pojavio

Predstavnici Inicijative "Ne da(vi)mo Beograd" na ulazu Skupštine grada Beograda napravili su "živi lanac" želeći da dočekaju gradonačelnika Sinišu Malog.

Oko 30 aktivista Inicijative "Ne da(vi)mo Beograd" seli su na stepenište ispred glavnog ulaza Skupštine grada u 7.00 i čekali gradonačelnika do 8.15, a skup koji je protekao mirno i bez incidenata obezbeđivala je policija.



izvor B92 Vesti http://bit.ly/2lNihPZ

0 comments:

Постави коментар

adf 300x250

Архива чланака

facebook like

Socijalni STANOVI U NISU NIJE CENA OD 350 EURA POGLEDAJTE

Postovani mozda je za vas like stranice mala stvar, ali nama puno znaci HVALA!!!!

facbook like

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes |