Premijer Vučić izjavio je da je veoma zadovoljan reagovanjem SAD i generalnog sekretara NATO Jensa Stoltenberga po pitanju formiranja Vojske Kosova.
"Sa Amerikancima nije uvek lako razgovarati, ali znate na čemu ste. Oni su mi odmah rekli, nisu ništa krili, da su protiv takvog razvoja događaja i Vojske Kosova na ovakav način, koji je vanustavni i vaninstitucionalni", rekao je Vučić u Jagodini.
izvor B92 Vesti http://bit.ly/2m2JFu9


18:08
Dejan
Posted in: 
0 comments:
Постави коментар