среда, 8. март 2017.

"Nije uvek lako s Amerikancima, ali znate na čemu ste"

Premijer Vučić izjavio je da je veoma zadovoljan reagovanjem SAD i generalnog sekretara NATO Jensa Stoltenberga po pitanju formiranja Vojske Kosova.

"Sa Amerikancima nije uvek lako razgovarati, ali znate na čemu ste. Oni su mi odmah rekli, nisu ništa krili, da su protiv takvog razvoja događaja i Vojske Kosova na ovakav način, koji je vanustavni i vaninstitucionalni", rekao je Vučić u Jagodini.



izvor B92 Vesti http://bit.ly/2m2JFu9

0 comments:

Постави коментар

adf 300x250

Архива чланака

facebook like

Socijalni STANOVI U NISU NIJE CENA OD 350 EURA POGLEDAJTE

Postovani mozda je za vas like stranice mala stvar, ali nama puno znaci HVALA!!!!

facbook like

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes |