Najmanje tri osobe su poginule kada je voz naleteo na autobus u Misisipiju. U autobusu se nalazilo oko 50 putnika.
Vest o broju mrtvih potvrdio je šef policije u mestu Biloksi u Misisipuju Džon Miler, ali se strahuje da bi broj žrtava mogao da bude veći.
izvor B92 Vesti http://bit.ly/2lUMYTr


22:38
Dejan
Posted in: 
0 comments:
Постави коментар