
U Višem sudu u Beogradu danas je za 8. maj odložen početak ponovljenog suđenja optuženima za paljenje američke ambasade 2008. godine u Beogradu posle mitinga "Kosovo je Srbija".
from Kurir http://bit.ly/2mvA3vn
KURIR TV VESTI U 14 SATI: Zašto je ponovljeno suđenje optuženima za paljenje ambasade SAD izvor http://bit.ly/2mvA3vn


14:11
Dejan
Posted in: 
0 comments:
Постави коментар