
U Višem sudu u Beogradu danas je za 8. maj odložen početak ponovljenog suđenja optuženima za paljenje američke ambasade 2008. godine u Beogradu posle mitinga "Kosovo je Srbija".
from Kurir http://bit.ly/2lw2oSO
http://bit.ly/2lO1WKR
Vesti online, najnovije vesti,top news,vesti iz Srbije,vesti,Najnovije vesti, sportski dogadaji, ekonomija, kulturna dešavanja, lifestyle,

Posted in: Kurir,KURIR TV VESTI U 14 SATI UŽIVO Zašto je ponovljeno suđenje optuženima za paljenje američke ambasade
Пошаљи ово имејлом
BlogThis!
Дели на X-у
Дели на Facebook-у


0 comments:
Постави коментар