Prvi put društvene mreže u kampanji bile su u fokusu kod Baraka Obame, danas ih je tamo sve više, smatra stručnjak za digitalnu komunikaciju Marko Živković.
“Prva kampanja Baraka Obame i društveni mediji su bili u fokusu, to je bio slučaj sada i sa Donaldom Trampom, kada je njegov izborni štab odlučio da društvene mreže budu glavni komunikator. Uspeli su da preko Fejsbuka prikupljaju donacije za kampanju, a preko Tvitera da plasiraju poruke”, rekao je on u Kažiprstu.
izvor B92 Vesti http://bit.ly/2mG3eMn


16:53
Dejan
Posted in: 
0 comments:
Постави коментар