среда, 8. март 2017.

"Kampanje se preselile na internet, ne može da ne iskoči"

Prvi put društvene mreže u kampanji bile su u fokusu kod Baraka Obame, danas ih je tamo sve više, smatra stručnjak za digitalnu komunikaciju Marko Živković.

“Prva kampanja Baraka Obame i društveni mediji su bili u fokusu, to je bio slučaj sada i sa Donaldom Trampom, kada je njegov izborni štab odlučio da društvene mreže budu glavni komunikator. Uspeli su da preko Fejsbuka prikupljaju donacije za kampanju, a preko Tvitera da plasiraju poruke”, rekao je on u Kažiprstu.



izvor B92 Vesti http://bit.ly/2mG3eMn

0 comments:

Постави коментар

adf 300x250

Архива чланака

facebook like

Socijalni STANOVI U NISU NIJE CENA OD 350 EURA POGLEDAJTE

Postovani mozda je za vas like stranice mala stvar, ali nama puno znaci HVALA!!!!

facbook like

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes |