Bošnjački član Predsedništva BiH Bakir Izetbegović rekao je da će najavljeni dolazak premijera Srbije Aleksandra Vučića u Sarajevo delovati smirujuće.
"Raduje me što će biti tu. Mislim da smirujuće deluje s obzirom na situaciju u kojoj se nalazimo danas. Nismo se bavili pitanjima u Srebrenici ovih dana, pokrenute su interne istrage u okviru stranke", rekao je Izetbegović.
izvor B92 Vesti http://bit.ly/2mYl7GV


16:38
Dejan
Posted in: 
0 comments:
Постави коментар