Vlada Republike Srbije odlučila je da podigne spomenik Milanu Tepiću, "čoveku koji je umalo sravnio Bjelovar sa zemljom", piše zagrebački "Indeks".
Kako navode, spomenik će biti podignut na inicijativu Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, povodom 25 godišnjice Tepićeve smrti, a nalaziće se na području beogradske opštine Savski venac.
izvor B92 Vesti http://bit.ly/2mLg9NG


11:08
Dejan
Posted in: 
0 comments:
Постави коментар