
BEOGRAD - Posle ankete koja je sprovedena u svim osnovnim i srednjim školama na teritoriji Srbije, čak polovina se izjasnila za uvođenje školskih uniformi od naredne školske godine.
from Kurir http://bit.ly/2lWMI6u
(ANKETA) SRPSKI ŠKOLARCI NOSIĆE UNIFORME OD SEPTEMBRA Roditelji, vi ćete ih PLATITI, a evo i koliko izvor http://bit.ly/2lWMI6u


10:26
Dejan
Posted in: 
0 comments:
Постави коментар