Svi treba da se zapitamo zašto u Srebrenici nema bošnjačkog političkog jedinstva, to je ogromna bruka, kaže bivši načelnik Srebernice Ćamil Duraković.
"Nalazimo se u vrlo teškoj političkoj situaciji gde nema prostora za ovakvu podeljenost. Krajnje je vreme da se lične sujete prevaziđu i formira čvrsta, legitimna i kvalitetna većina unutar koje Bošnjaci neće biti apsolutna manjina, kao što je to slučaj sada", navodi Duraković za "Avaz".
izvor B92 Vesti http://bit.ly/2n4UVqb


09:08
Dejan
