
BEOGRAD - Ulazim u trku da bismo podigli izlaznost jer to sprečava Aleksandra Vučića da pobedi u prvom krugu, a ukoliko se Vuk Jeremić ili Saša Janković plasiraju u drugi krug, podržaću ih bez rezervi, izjavio je lider pokreta Dosta je bilo Saša Radulović koji navodi da očekuje isti pristup ako on prođe u drugi krug.
from Kurir http://bit.ly/2n9y1ik
RADULOVIĆ O PREDSEDNIČKOJ KANDIDATURI: Mislim da sam najbolji, ali ne kažem da ne glasate za druge izvor http://bit.ly/2n9y1ik


12:11
Dejan
