
KOPAONIK - I dalje je naš najveći problem što ljudi generalno misle da je za sve kriva država, zbog čega moramo pre svega sebe da menjamo, poručio je danas premijer Aleksandar Vučić sa Biznis forumu na Kopaoniku.
from Kurir http://bit.ly/2m1T5pX
VUČIĆ NA FORUMU: Za sve vam je kriva država, a 70 odsto mladih bi da radi baš za državu izvor http://bit.ly/2m1T5pX


13:26
Dejan
