Vuk Jeremić je obišao kancelariju u centru Beograda, u kojoj su se prikupili građani koji su došli da daju potpis za njegovu predsedničku kandidaturu.
Jeremić je tom prilikom naglasio da je od presudne važnosti da u što većem broju izađu na predstojeće izbore, jer će to biti referendum protiv Aleksandra Vučića i aktuelne vlasti.
izvor B92 Vesti http://bit.ly/2mMAVMT


15:38
Dejan
