
KOPAONIK - Gasna interkonekcija između Srbije i Bugarske trebalo bi da bude završena do 2019. godine, rekao je ministar rudarstva i energetike Aleksandar Antić, dodajući da bi prve količine gasa mogle da krenu 2020. godine.
from Kurir http://bit.ly/2mENvgG
http://bit.ly/2n54zd0


11:31
Dejan
