Kandidat za predsednika Saša Janković izjavio je u Priboju da je taj grad "slika i prilika" Srbije zato što je mnogo puta unižavan.
On je poručio građanima da "ne može više tako" i da svi zajedno treba da grade državu iznova.
izvor B92 Vesti http://bit.ly/2n2Nv7o


21:37
Dejan
